Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Partneři

Hlavní partneři klubu

Děkujeme všem následujícím subjektům za podporu klubu:

Firma Pragoperun  www.pragoperun.cz

byla založena v roce 1991 a stala se tak první soukromou společností působící v oblasti prádelenských technologií a dalšího prádelenského vybavení v tehdejším Československu po roce 1989. Zákládajícími členy byli lidé, kteří již v předchozím politickém režimu de facto celou svoji profesní kariéru zasvětili prádelenskému provozu.

Od samého počátku se společnost Pragoperun věnovala servisní činnosti a prodeji prádelenského zařízení výhradně v oblasti průmyslových prádelen. V tomto období Pragoperun rovněž úspěšně navázal první významné obchodní kontakty s předními zahraničními výrobci prádelenské techniky a dalšího souvisejícího zařízení s cílem zpřístupnit nové moderní technologie tuzemským zákazníkům tak, aby byli konkurenceschopní na  trhu evropského hospodářského prostoru. Výrazným mezníkem ve vývoji společnosti byl tedy rok 1994, kdy se firmě podařilo získat výhradní zastoupení nejvýznamnějších výrobců prádelenské techniky – Kannegiesser a Primus-Lavamac.


MILCOM servis a.s. www.milcom.cz

je ryze českou společností, která byla založena v r. 1991. Většina zaměstnanců patří ve své profesi mezi špičkové odborníky mlékárenského průmyslu. Společnost ihned po svém vzniku zaměřila svoji činnost především na odbornou a poradenskou činnost v daném odvětví, a to nejen s ohledem na nové podmínky soukromého podnikání, ale zejména na přenášení poznatků a harmonizaci našich předpisů a výrobní praxe s mlékařsky vyspělými zeměmi, zejména EU.
Svoji pozornost zaměřila především do oblasti spolupráce s organizacemi potravinářského a mlékárenského průmyslu. Díky zahraničním kontaktům svých pracovníků a jejich odborné kvalifikaci mohla společnost svoji činnost podstatně rozšiřovat, a to nejen do oblasti obchodní, v které získala řadu zastoupení renomovaných zahraničních firem, ale i do oblasti vlastní výroby. Svoji činnost rozšiřuje i do dalších průmyslových oblastí. (sklářský, strojírenský, atd.)
Společnost tvoří 6 obchodních, poradenských a správních středisek a dva výrobní závody. Celkem společnost zaměstnává cca 90 pracovníků a v letošním roce docílí přes 500 mil. ročního obratu.


Kryocentrum Praha www.kryocentrum.cz

Jednoho parného letního dne vznikl nápad „..někam se jít v Praze zchladit?“ Nevěděli jsme kam! Náhoda nám druhý den přihrála deník Blesk, kde byl článek o otevření prvního polaria v republice v Čeladné na Moravě. Další týden už jsme jeli na Moravu. Po krátké přednášce o kryoterapii Mudr.Šmuka, který se stal později naším konzultantem, jsme absolvovali první vstup. Nejen, že jsme se příjemně zchladili ale dozvěděli jsme se o dalších blahodárných, až léčebných, účincích na lidský organismus. Při cestě zpět jsme se rozhodli něco podobného vybudovat v Praze. V květnu 2005 jsme založili firmu KRYOCENTRUM s.r.o., v červnu jsme získaly prostory do pronájmu a po náročném vysvětlování “co to vlastně je“na všech možných úřadech jsme získali finanční úvěr a stavební povolení a začali jsme budovat 1.polarium v Praze v Modřanech. Zkušební provoz jsme zahájili 8.5 2006, slavnostní otevření proběhlo 28.6.2006

Do dnešního dne uskutečnili tisíce vstupů do polaria a pomohli stovkám lidí hlavně od chronických bolestí.


Blažek Praha    www.blazek.cz

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů.

Již od svého založení se módní dům Blažek snaží o vyplnění mezery na trhu pánské módy. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby, jako jsou například individuální úpravy oděvů, šití košil na zakázku, odborné poradenství. Zcela samostatnou kategorii pak tvoří analýzy, vývoj, testování a zakázková výroba profesních oděvů. Mezi významné zákazníky v tomto segmentu patří Česká pošta, Policie České republiky, Coca-Cola Beverages, Shell Czech Republic, DHL Express a další.

Pod značkou Blažek jsou dvakrát do roka prezentovány nové kolekce oděvů a módních doplňků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových prodejen. Dnes mohou zákazníci navštívit 25 prodejních míst v České republice a 7 na Slovensku.

Značka Blažek věnuje maximální pozornost výběru svých dodavatelů, mezi které patří kromě renomovaných fotografů, grafiků a designérů především proslulí výrobci luxusních oděvních materiálů z Itálie, Francie a Německa.


PENCO    www.penco.cz

Naše společnost byla založena v roce 1990 skupinou vědeckých pracovníků v oboru fyziologicky aktivních látek pro výživu.

Od svého založení plníme cíl, který jsme si stanovili na počátku - přinášet vám na trh nové výrobky, jež jsou založeny na nejnovějších poznatcích biochemie a jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin od renomovaných evropských výrobců. Realizace tohoto cíle se promítá do všech výrobků, které nesou značku PENCO, ať už je to speciální výživa pro sportovce (kreatin, BCAA, energetické gely, karnitin, spalovače tuků, gainery, proteiny, směsi aminokyselin, iontové nápoje, energetické tyčinky), či redukční program a další doplňky zdravé výživy. Protože naším hlavním cílem a krédem je, abyste byli spokojenými spotřebiteli, vyznačují se naše výrobky znamenitou chutí, přesným obsahem deklarovaného množství živin a účinných látek, stabilitou výrobku po celou dobu uvedené trvanlivosti výrobku a příznivou cenou. Zdravotní nezávadnost a deklarovaný obsah účinných látek jsou průběžně i namátkově kontrolovány Státní laboratoří ČR.

V současné době obsahuje nabídka PENCO bezmála 60 položek. Každý rok ji rozšiřujeme o další vysoce kvalitní produkty. Úlohou těchto výrobků je snižovat riziko onemocnění, pomáhat sportovcům k vynikajícím výkonům a nám všem k plnějšímu prožití života. Proto při vývoji výrobků spolupracujeme vždy s týmem vědeckých pracovníků a lékařů, využíváme zkušeností a potřeb vrcholových sportovců, konzultujeme nové podněty s prodejci a obchodníky, kteří jsou ve stálém kontaktu s vámi - našimi zákazníky.

Naše společnost má implementovaný systém HACCP- systém kontroly kritických bodů, která zajišťuje vysokou kvalitu výroby, dodržování požadovaných pracovních postupů a kontrolu jakosti použitých surovin i výsledných produktů.

 

ORP Centrum www.orpcentrum.cz

ORP CENTRUM je lékařským zařízením, které bylo založeno už v roce 1992 MUDr. Gabrielou Pickovou a stalo se vyhledávaným centrem založeným na rodinné tradici a vysoké profesionalitě. Do roku 2013 vstupuje téměř s třicetičlenným týmem specialistů, které vede majitel ORP Centra MUDr. František Picek, jun. Ortopedi, rehabilitační lékaři a fyzioterapeuté s pacienty navzájem spolupracují. ORP CENTRUM pracuje s filosofií, že i tělo tvoří komplexní celek a vše souvisí ve vším.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů