Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Je to tam!!!!!!

28
03
2017

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

7228zobrazení
male_191.jpg

Během února nás čekaly další čtyři zápasy finálové skupiny – dvojičky s Poděbrady a Nymburkem. Na venkovní zápasy jsme jely s obavami, přece jen, s těmito soupeři jsme se nepotkaly a nevěděly jsme, co čekat. Taky to nebylo nic lehkého, ale kupodivu jsme neměly žádné výpadky (což je pro nás typické ve třetí čtvrtině) a zahrály jsme myslíme super zápasy. Prostě nám to spolu šlo a tak jsme velmi radostně opouštěly obě města s pořízenou.

A domácí zápasy? V sobotu na utkání s Nymburkem dorazilo tolik lidí jako nikdy. Čímž chceme všem moc poděkovat, byla to svělá atmosféra a o to milejší vítězství (87:46). Neděle se nám sice tolik nevydařila (co se hracího stylu týče – no nedalo se na to koukat :D), ale i tak nám to stačilo na výhru (65:43).

Každopádně nepolevujeme a jdeme si za vítězstvím celé 2. ligy (čeká nás Tišnov a Benešov). Pro nás i jiné možná překvapivé, ale moc si to užíváme. Chceme bilanci 26:1 a pak spoustu piv a panáků za odměnu :D.

Fotogalerie ze zápasu s Poděbrady.

Vaše Sparťanky

 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů