Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Titul 2.ligy je náš a s jedinou porážkou!

11
04
2017

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

7132zobrazení
male_193.jpg

Tůůů, du tu tu tu důůůtůůůů, tůůůůů du tu tu tu tu důůůdudůůů.... (White Stripes, Seven Nation Army :D). Když my vůbec nevíme, co napsat :D. Ne, nejsme žádný mega borkyně, ale prostě máme strašnou radost, že jsme vyhrály 2. ligu s jedinou prohrou v sezoně. 

Ale nalejme si nejdřív čistého vína. Když nám kočky z Tišnova daly zápas v sobotu na 10:00 (což znamenalo přespat v Brně), tak bylo uplně jasný, že už se ve vlaku do Brna "trochu" napijeme, že jo... takže sobotní zápas (a omlouváme se těm třem fanouškům – jen jeden fandil nám) byl prostě katastrofa. Výhra o čtyři body a vlastně jsme skoro celý zápas prohrávaly – no stydíme se až na zadku – prostě nezodpovědný. ALE jako obvykle jsme se hecly, bolelo to jako čert, ale uhrály jsme to. (Ne)budu zmiňovat, že naše Verunka dala 39 bodů, protože je to vždycky zásluha celýho týmu, ne?! :D

Ale nedělní střízlivý zápas byl už vlastně pro radost. Prostě jsme si ho užily. Díky holkám z Benešova za to, že to byl vlastně pěkný zápas a všichni jsme se snažily – a za to jsme jim nepocákaly palubovku sektem :D. 

Co následovalo potom rozebírat nebudu, přikládáme jen ještě relativně slabý video. Ale hlavně tu musí zaznít velký díky našim trenérům, kteří to tuhle sezonu lehký neměli (kdo ví, ví), fotografovi Milošovi Březinovi, který nás chodí fotit, ať už jsme hvězdy nebo ne, a hlavně fanouškům, což jsou: naši kamarádi, rodiče (hlavně Skokánkovi a Zajacovi :D), drahé polovičky atd., no spíš tím to končí.

O tom, co se bude dít dál, dáme zavčas vědět. 

Díky, Vaše Sparťanky

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů