Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Novinky - Aktuality

31. 10. 2017 195.jpg

Kamarádi naši... tak další hrací víkend už byl trochu radostnější. Máme super krásný nový dresy (tímto díky tatínkům, kteří nám tentokrát kromě lásky dali i kovové "love"), hned se nám to hraje líp :) – jsme si konečně vybojovaly první výhru.

Přečíst celý článek
8. 10. 2017 194.jpg

Ahoooj .. 1. liga už se naplno rozjela a my se teprve zahříváme. Víte, jak to s námi je, trénování je nutno proložit i zábavou, takže jsme během prvních pár týdnů odbavily (sice ne úspěšně) čtyři první zápasy, ale za to tu svatbu jsme zvládly na jedničku – nenechte si ujít video v příspěvku.

Přečíst celý článek
11. 4. 2017 193.jpg

Tůůů, du tu tu tu důůůtůůůů, tůůůůů du tu tu tu tu důůůdudůůů.... (White Stripes, Seven Nation Army :D). Když my vůbec nevíme, co napsat :D. Ne, nejsme žádný mega borkyně, ale prostě máme strašnou radost, že jsme vyhrály 2. ligu s jedinou prohrou v sezoně. 

Přečíst celý článek
31. 3. 2017 192.jpg

Basketbalový klub BLC Sparta Praha se bohužel v posledních dnech stává nechtěným nepřímým účastníkem kauzy prvoligových klubů Junior Kralupy a BA Sparta. Vzhledem k tomu, že BA Sparta je součástí asociace klubů Sparty (AC Sparta Praha) stejně jako naše organizace, může být, a v některých případech je, náš klub spojován s neetickým chováním aktér...

Přečíst celý článek
28. 3. 2017 191.jpg

Další čtyři zápasy vyšly v náš prospěch a teď už s jistotou můžeme říct, že se to letos vydařilo. Postup je jistý, ale ještě se připravujeme na poslední dva zápasy, protože je přeci jasné, že chceme být první v tabulce a vyhrát 2. ligu. Díky všem za podporu!! (včetně Čakyny, která se na nás chodí dívat ;))

Přečíst celý článek
9. 3. 2017 190.jpg

Naskočily jsme rovnýma nohama do finálové skupiny 2. ligy žen a podařilo se z osmi zápasu získat dvě výhry. Ale taková sranda to rozhodně nebude J.

Přečíst celý článek
15. 2. 2017 189.jpg

Sparťanky v posledních zápasech zdolaly Vansdorf a Ústí a mohou se těšit celkovým prvním místem v základní části. Co bude ale dál?

Přečíst celý článek
9. 2. 2017 188.jpg

O posledním lednovém víkendu jsme se utkaly s těžšími soupeři. Brandýsem, který jsme docela dobře zvládly, a Jabloncem – ten nám šlapal na paty a nakonec vyrovnal bilanci na 1:1.

Přečíst celý článek
15. 12. 2016 187.jpg

Oslavili jsme Vánoce plnými doušky (aneb pořádně jsme zapařily s trenéry :)).

Přečíst celý článek
6. 12. 2016 186.jpg

Důležité výhry s Ústím a Jabloncem nás stále drží na první příčce v tabulce.

Přečíst celý článek
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů