Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Čtyři zápasy a jedna svatba

08
10
2017

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

5274zobrazení
male_194.jpg

Ahoooj .. 1. liga už se naplno rozjela a my se teprve zahříváme. Víte, jak to s námi je, trénování je nutno proložit i zábavou, takže jsme během prvních pár týdnů odbavily (sice ne úspěšně) čtyři první zápasy, ale za to tu svatbu jsme zvládly na jedničku – nenechte si ujít video v příspěvku.

První hrací víkend jsme si zajely rovnou na Moravu. Týmy Havířova a Olomouce nám jasně naznačily, že to nebude procházka růžovým sadem – kort když nebudeme hrát po našem Sparťansku – utržily jsme tak dvě první prohry, ale zápasy s Aritmou a Libercem nás přesvědčily, že do 1. ligy prostě patříme. Výhry nám utekly jen o pár bodíků. Takže šup trénovat.

No a teď ta zábava. Už máme v týmu první "ženušku" a nebyla by to přece pořádná párty, aniž by Sparťanky pořádně nepopily a navíc neudělaly nějaký bordel. Tentokrát jsme to ale pojaly kreativně a trochu se vynasnažily, takže svatební taneček (pozn. s maskami svatebčanů) i můžete vychutnat níže. 

Vaše Sparťanky
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů