2011

Autor: Redakce

rubrika: Krátké zprávy

5855zobrazení

Sparta nastoupila proti Ostravě bez klíčové hráčky Kamily Opluštilové. Sparťankám se ale její nepřítomnost podařilo nahradit a hlavně díky vynikajícímu vstupu do zápasu si pražanky připisují páté vítězství v sezoně.

Ladies se vydařil úvod zápasu a díky dobré hře podkošových hráček se podařilo odskočit hostujímu celku už v úvodu zápasu. Tlak domácích zpomalilo zranění Běhalové, která nedohrála první čtvrtinu a v zápase pokračovala po ošetření až ve druhém poločase.

Sparťanské pivotky si dokázaly připravovat dobré pozice a dobře doskakovaly, jak v útoku, tak v obraně. K podkošovým hráčkám se přidaly s dobrou střelbou Skutilová a Gerhradová.

Po poločase se díky volnější obraně domácích hráček několikrát prosadila za tři body Verlíková a Minaričová a zápas tak získal, díky snížení Ostravanek, opět na dramatičnosti. Domácí hráčky ale závěr zvládly a zvítězily 69:56.

Střelci Sparty: Běhalová 12, Kohoutová 11 a 16 doskoků, Gerhardová a Skutilová 10