Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Přípravka prohrála s Vyšehradem

01
11
2012

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

1352zobrazení
male_no-picture.jpg

Rozdíl narostl až v poslední čtvrtině kdy hrála druhá pětka, které zřejmě v závěru malinko odešly síly. Jinak jsme se bodově drželi soupeři stále na dohled.

Byli jsme myslím oba jako trenéři s výkonem i nasazením spokojeni. Kluci zápas zvládli velmi dobře. Rozcvičili se bez míče i s míčem skoro samostatně, v zápase bojovali, vzájemně si fandili..

Vyzdvihl bych výkon kapitána Jakuba Hejduka a Šimona Stejskala, který hrál velmi aktivně, tvrdě, stále byl u míče, dokázal si ho pokrýt a dá se říct, že měl i přehled o hře.

Moc pěkně hráli i mladší kluci - Tomáš Rychtecký se opět střelecky prosadil (z pole i z čáry trestného hodu), dobře si vedl Šimon Železný.

Víťa Komorný bez treninku a po nemoci hrál zkušeně jako starý mazák! Oceňuji i Denise Duba, který první minutu v zápase vůbec netušil o jaký sport se jedná, ale po okamžitém střídání se do hry vrátil jako jiný hráč.

Konečně pochopil co je fair play a jak své nasazení a bojovnost prodat na hřišti jako basketbalista a ne jako ultimátní zápasník.

komentář trenéra Otmara Němečka

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů