Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

S Becca Morris nejen o basketbale

09
11
2011

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

8549zobrazení
male_no-picture.jpg

Becca jak prožíváš svoje první zahraniční angažmá v basketbale, navíc v Evropě?

BM:Jsem opravdu nadšená, že mohu hrát basketbal v evropě, zejména v Praze.Za tu krátkou dobu jsem si oblíbila město i lidi.Takže jsem za tuto zkušenost ráda, atmosféra je výborná.

V družstvu jsi zatím krátkou dobu, jak na tebe basketbal ve Spartě působí a jaká bude tvoje první sezona ve Spartě?

BM:Za ten krátký čas jsem poznala, že družstvo má svojí kvalitu a jsem ráda, že jsem jeho součástí.Společné tréninky i zápasy mě díky ostatním holkám opravdu baví.Uvědomuji si, že budu potřebovat trochu více času abych se přizpůsobila životu i hernímu stylu v evropě, ale doufám, že to půjde rychle a družstvu v sezoně naplno pomohu.

Jaká byla Tvoje cesta do Evropy a jaké jsou Tvoje cíle, sportovní, osobní, pracovní?

BM:Do Evropy jsem přišla ve spolupráci se sportovci v akci (AIA), s mezinárodní křesťanskou sportovní organizací.Moje cíle ve sportu, práci i osobním životě jsou stejné.Věřím, že možnost hrát basketbal mám od Boha a chci mu za to přinášet v celém svém životě to nejlepší.Mojí prací v AIA je motivovat lidi a studenty se kterými pracuji, pomáhat jim změnit jejich život a sdílet víru k Ježíši.

Daším mým nemalým cílem je zvládnout český jazyk.

Pokus se krátce představit fanouškům Sparty

BM:Jsem křesťanka.Je mi 23let a hraju basketbal od té doby co jsem se naučila chodit.Baví mě turistika, filmy, fotografování a cestování.Jsem klidná osoba, ráda mluvím s kýmkoliv kdo chce naslouchat.Chci poznávat českou kulturu, historii a jazyk.

 

www.spartabasketbal.cz

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů