2011

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

8168zobrazení

Sparťanky na jihu čech nezačaly ideálně.Chybějící koncentrace na začátku první čtvrtiny znamenala úvodní tahanici o body a vedení.Do poloviny první části se obě družstva střídala ve vedení.

Ladies využívaly hru podkošovýc hráček proti výškově menšímu soupeři, domácí Strakonice kontrovaly z rychlých protiútoků.

Hostující celek dokázal v závěru úvodní čísti přidat několik úspěšných tříbodových pokusů a jihočeškám odskočil na dvouciferný rozdíl ve skore.

Druhá čtvrtina nabídla stejný obrázek, závěr poločasu opět vyšel lépe sparťankám, které mohly do poločasu jít ještě s výraznějším vedením než 17ti bodovým.

Změna stran přinesla větší aktivitu domácího celku, který v úvodu třetí čtvrtiny dokázal díky šnůře 9-2 snížit na rozdíl deseti bodů.Pražanky se ale ve zbytku zápasu dokázaly opět zkoncentrovat a v utkání si jasně dokráčely pro důležité body.

BK Czech coal Aldast Strakonice B - Sparta Praha 55:85

(21:26 29:48 44:65); 05.11.2011

body: Šindelářová Eva 16, Lukešová Petra 15, Tomanová Kristýna 11, Babková Lucie 7, Babková Radka 2, Hříbalová Monika 2, Fialová Eliška 1, Reisingerová Věra 1, Brücklerová Pavla 0, Filková Nikola 0, Kramlová Kateřina 0, Litošová Martina 0 - Opluštilová Kamila 15, Skutilová Eva 11, Gerhardová Blanka 10, Svobodová Kateřina 6, Nováčková Hana 5, Váchová Kateřina 5, Kohoutová Zuzana 3, Faflíková Tereza 2, Hroudná Natálie 0;

střelba 3b.: 14/2:18/7 střelba 2b.: 34/16:44/21 TH: 26/17:31/22 doskoky:23:30 chyby: 24:19;

rozhodčí: Hána Michal, Salvetr Rudolf