Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Víkendový program nabídne "derby" duely

01
11
2012

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

1400zobrazení
male_no-picture.jpg

Zajímavá série trenérské dvojice Petržela a Faflík a stejně tak i družstva I. ligy žen může pokračovat. Áčko se o víkendu chystá na souboje s Juniorem Kralupy v neděli pak v malém pražském derby s Aritmou Praha.

Vítězná série nové trenérské dvojice má zatím tři utkání v řadě, další pokračování můžou zajistit zápasy o ligovém víkendu. Spartu nečeká lehká pozice. V sobotu na palubovce Kralup nebude jednoduché obhájit třízápasovou šnůru výher v řadě.

I přes rozpačitý bodový začátek jsou Kralupy, dlouholetý dominátor I. ligy žen, hlavně v domácím prostředí velmi těžkým soupeřem. Sparta se bude muset navíc obejít bez stále zraněné Vrabcové a Jeřábkové.

K dispozici by měla být trenérům Karolína Severová. Přichází na roční hostování ze Slovanka Praha.

V neděli nastoupí Sparta sice proti Aritmě, která stále čeká na první výhru, nic jednoduchého jí ale v melém derby nečeká. Artima dokázala proti Spartě mobilizovat a i proti velkému exodu hráček dokázala družstvo vhodně doplnit z vlastních řad.

Družstvo sbírá zkušenosti a určitě svojí kvalitu má. O víkendu tedy nečeká Ladies nic jednoduchého. Palce jim můžete držet přímo v halách nebo prostřednictvím serverů ČBF a TVCOM.

Sobota

  Junior Kralupy     - Sparta Praha 03.11.2012 17:00  

Neděle

Aritma FainFinance - Sparta Praha 04.11.2012 12:30Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů