Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Dohrávka prvního kola a odveta, víkendový program Sparťanek

12
12
2011

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

4565zobrazení
male_no-picture.jpg

Aktuálně 8 celek tabulky základní části I.ligy žen se proti Spartě Praha představí v sobotu 17.12.2011 od 18ti hodin v Plaveckém a sportovním areále Hloubětín.

Pro Ladies to bude poslední domácí utkání ve starém kalendářním roce.Poslední venkovní zápas pak sparťanky sehrají se stejným soupeřem hned druhý den od 10 hodin v hale Sokola Pečky.

Zkompletují tak dvojičku, kterou jim pro sezonu 2011/2012 určil los základní části.

Sparta a Pečky spolu v první lize žen mají dlouhodobě vyrovnanou bilanci.Ve všech zájemných sériích si zatím dokázaly vítězové podržet výhodu domácího prostředí.

Ani jednou se z vítězství neradoval hostující tým.Proto slibuje víkendový dvojzápas vyrovnanou partii a napínavou podívanou.

Mírným favoritem je v tabulce lépe postavená Sparta.Pět míst v tabulce které oba soupeře dělí je zkresleno dalšími tými s vyrovnanou bilancí a horším skore nebo vzájemným zápasem.

Rozdíl mezi Pečkami a Spartou činí sice 5 míst ale jen dvě vítězství.

Pečky se tradičně mimo svých kmenových hráček opírají především o hostující hráčky z nejvyšší ženské soutěže nebo juniorských týmů družstev ŽBL.

Pokud dokáže Sparta zvítězit v obou utkáních udrží si do nového roku průběžnou třetí příčku v I.lize žen.

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů