Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Sparta uzavře o víkendu základní část soutěžě

19
02
2013

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

1912zobrazení
male_no-picture.jpg

Basketbalistky I. ligové pražské Sprarty čeká o nadcházejícím víkendu poslední domácí vystoupení v základní části. Aktuálně se drží na prvním místě tabulky a nemžou skončit po dlouhodobé části hůře než druhé v pořadí.

Pokud dokáží v sobotu porazit Sokol Nusle, utkají se v neděli v přímém boji o vítězství v dlouhodobé části s Basketbalovou Akademií. K uhájení první příčky bude domácím stačit i porážka o méně jak 14 bodů.

Konečné umístění rozhodne o nasazení pro vyřazovací část. Jisté je, že sparťanky budou mít úvodní výhodu domácího prostředí.

Na soupeře si ale pro vyřazovací duely budou muset počkat pravděpodobně až do posledního kola. Jako možní vyzivatelé se nejsíše na Spartě v prvním kole play off představíí někdo z trojice, Sokol Nusle, Sokol Pečky nebo Lokomotiva Krnov.

Sobota 23.02.2013 BLC SPARTA Praha - Sokol Nusle 17.00 hodin, hala TJ Pankrác

Neděle  24.2.2013  BLC SPARTA Praha - Basketbalova Akademie 10.30 hodin, hala TJ Pankrác

Druholigové juniorky Sparty čeká už jen jediný zápas. V dohrávce dvojičky se střetnou se středočeským Nymburkem. Na jeho palubovce v úvodním utkání hráčky Sparty zaháhali, ale přes jistotu pozice do play off budou chtít se soupěřem srovnat v základní části krok.

Nymburk stále živí naději na play off a na Spartě jistě bude chtít předvést solidní výkon. Jen vítězství  živí pro Nymburské teoretickou naději na postup do vyřazovací fáze.

Sparta již jistotu má. Jako druhá se po základní části utká v sérii hrané na 3 vítězná utkání se Šumperkem. Další dvojice bude známá po posledním kole. O postup do play off se stále bojuje. Pokud dokáží juniorky přejít přes Šumperk, utkají se s s družstvem ze skupiny A o postupp do I.ligy.

Neděle 24.2.2013 BLC SPARTA Praha - Basketbal Nymburk 12.30 hodin, hala TJ Pankrác
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů