Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Vítězky I. ligy zahájí obhajobu v roce 2013 na domácí palubovce

06
01
2013

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

1532zobrazení
male_109.jpg

Do druhé části vstupuje I. i II. basketbalová liga žen. Obě sparťanská družstva zahájí na domácí palubovce.

Prvoligové basketbalistky Sparty Praha vstupují do druhé poloviny dlouhodobé části ze třetí pozice. Naposledy podlehly ve třetím kole venku SBŠ Ostrava. Od 6.10. přemožitele nenašli. V tabulce základní části navíc Ladies chybí odehrát zápas se Sokolem Manver Pečky, ten musel být kvůli obsazení haly odložen na 19.1.

Celkem 10 zápasů v řadě je dlouhá vítězná šnůra. Ladies se o víkendu představí právě proti jejich poslednímu přemožiteli z Ostravy.

Aby prodloužily svoji neporazitelnost budou muset ale nejprve přehrát v domácím prostředí Lokomotivu Krnov. Právě na palubovce Krnova Sparta svojí sérii nastartovala.

Sparta Praha – Lokomotiva Krnov
sobota 12.1.2013, 17:00 hodin

Sparta Praha – SBŠ Ostrava
neděle 13.1.2013, 10:30 hodin

Sobota ani neděle zápasy I. ligy nekončí. Na domácí palubovce se po zápasech prvoligových basketbalistek představí i jejich druhligové kolegyně.  Béčko Sparty si v tabulce počíná stejně jako Ladies v první lize. I tady drží hráčky Sparty po polovině soutěžě třetí pozici a pomýšlejí na postup do play off do čtvrtého místa.

Juniorka se představí proti středočeským týmům. V sobotu přivítá hráčky Sadské, v neděli pak budou chtít sparťanky oplatit v domácím prostředí hráčkám  Poděbrad uvodní  tří bodovou porážku, kterou si od Labe přivezli.

Sparta Praha B – ŠBK P-H Sadská

sobota 12.1.2013, 19:00 hodin

Sparta Praha B – Basket Poděbrady

neděle 13.1.2013, 12:30 hodin

Zápasy se hrají v hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 a přímým přenosem jsou přenášeny on-line na TV COM (www.tvcom.cz) nebo na serveru ‚Ceské basketbalové federace (www.cbf.cz)

www.spartabasketbal.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů