Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Sparta nedokázala udělat poslední krok a prohrála 79:85

17
05
2012

Autor: Redakce

rubrika: Aktuality

2308zobrazení
male_no-picture.jpg

Středeční napínavé utkání v Hloubětíně se přitom od začátku vyvíjelo pro domácí hráčky velice dobře, vedení však nakonec uhájit nedokázaly a ve čtvrté čtvrtině v nervózním závěru svým soupeřkám podlehly.

V nejvyšší soutěži se tak pro tento rok udržely týmy DSK Basketball a Pliska Pardubice. Sparta Praha obsadila konečné třetí místo, když jí chyběl jeden bod k postupu. Vystoupení našeho týmu v závěru sezóny však nelze hodnotit jinak, než pozitivně. Sparťanky dokázaly vyřadit rezervu Brna, vítěze základní části první ligy – Kralupy, a jednou přehrály DSK i Pardubice.

Za maximální nasazení, které bylo vidět v každém zápase, si naše hráčky zaslouží velkou pochvalu a mohou být právem hrdé na to, co dokázaly! Sezóna nebyla lehká, ale nakonec úspěšná, i přes nevybojování pozice, která by zaručovala postup do nejvyšší soutěže.

Děkujeme všem partnerům a fanouškům za podporu v této sezóně a těšíme se již na tu následující!

Vaše Sparta Praha

 

Napsali o nás:

prazsky.denik.cz: http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/blc_sparta_praha_ba_sparta.html

iDnes.cz: http://basket.idnes.cz/blc-sparta-praha-po-prohre-s-ba-sparta-do-excelsior-zbl-neprosla-psm-/zbasket.aspx?c=A120517_135943_zbasket_ten

 

autor: JF
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů