Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Sparťanky zahájily letní přípravu

15
08
2011

Autor: Redakce

rubrika: Aktuality

8436zobrazení
male_1.jpg

Sparťanky se po pauze scházejí 15.srpna a zahajují přípravu na novou sezonu.V té by chtěly minimálně dosáhnout o úspěch výše než v posledním roce 1.ligy žen, kdy skončily ve čtvrtfinále na štítě DSK Karlín.Obměněný kádr ale i staronové tváře vstupují do přípravy právě s tímto záměrem.Posunou výkonostně Spartu Praha opět blíže k ligové účasti.

V první části netradičně zvolené přípravy budou Ladies polykat dávky na atletickém ovále, v následujícím týdnu pak při společném úsilí přivítají výběr AIA.

Po šesti letech tak Sparta obnovuje spolupráci s AIA partnerem projektu na společné přípravě.Výprava vedená Billy Crossanem se během svého pobytu v ČR utká mimo jiné na miniturné i s družstvy Slovanky MB a VŠ Praha.

Vrcholem společné přípravy pak bude turnaj za účasti Sparty Praha, Aritma Praha a právě AIA.

Sparta společně s AIA dlouhodobě spolupracuje.Díky aktivitě AIA se v minulosti objevily hráčky Jessica Straton, Erin Olson nebo v poslední řadě Kelsey Keizer. V přípravě, kterou vedou američtí trenéři, budou hledat sparťanky motivaci a nové přístupy.

O informacích z přípravných zápasů Sparty Praha a AIA, včetně zpravodajství z turnaje Vás budeme na stránkách informovat.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů