Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Přípravný turnaj na Hagiboru

26
08
2011

Autor: Redakce

rubrika: Aktuality

9602zobrazení
male_no-picture.jpg

Sparťanky si budou moci poprvé otestovat svojí zápasovou formu v přípravném turnaji na Hagiboru. V turnaji třech týmů se zahraniční účastí se představí Sparta Praha, Athletes in Action  a Aritma Praha.

Turnaj startuje v neděli 10:30 v hale Bohemians Praha zápasem Sparty Praha proti výběru amerických křesťanských univerzit Athletes in Action, pokračuje zápasem prvoligových účastníků Aritmy a Sparty.

Turnaj pak uzavře zápas AIA proti Aritmě Praha, která na turnaji zahájí přípravu na sezonu 2011/2012. Vstup pro příznivce startujícícíh klubů a ženského basketbalu je volný.

Na první krůčky v sestavě Sparty se po dlouhé době připravuje i Hádková s Faflíkovou, které před sezónou posílily sparťanský kádr. Obnovenou premiéru po zranění absolvuje Pavla Chudárková, která zasáhne do přípravy po zranění kolene z letošního play off I.ligy žen, kdy po pauze naskočila proti DSK Karlín.

Spartě bude na turnaji chybět zkušená Opluštilová, Peksová a hostující hráčky, které se do přípravy ještě nezapojily.

 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů