Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Přípravka podlehla ve svém prvním vystoupení 62-24

08
03
2012

Autor: Redakce

rubrika: Krátké zprávy

1460zobrazení
male_no-picture.jpg

První zápas přípravky ze ZŠ U školských zahrad skončil porážkou 62-24.Kombinované družstvo nastoupilo proti stejně starým ale daleko sehranějším hráčům Sokola Vyšehrad v zrekonstruované tělocvičně ZŠ Plamínkové.

Doomácí družstvo, které spolu trénuje už třetím rokem mělo od začátku navrch díky zkušenostem z předchozích zápasů i oficiálních soutěží PBS a ČBF.

Přesto se po začátku dokázaly baskeťáci z BLC soupeři vyrovnat a ve finále uhrály velice slibný a sympatický výsledek.Diváckou kulisu tvořily rodiny hráčů a hráček, kteří si našly na zápas ve všední den cestu a vytvřily tak svým favoritům perfektní atmosféru během jejich prvního vystoupení.

Pochvalu od trenérů si vysloužilo kompletně celé družstvo.Ta další kromě bezvadných rodičů patří i Sokolu Vyšehrad, který utkání dokázal výtečně zabezpečit, včetně rozhodčího a světelné tabule.

Jako skvělou zkušenost vnímají zápas trenéři obou družstev a těší se na další spolupráci při dalších přátelských utkáních, ve kterých se bude přípravka chystat na svůj první turnaj, který pořádá 22.-24.6. v tréninkovém kempu Běstvina.

Všem trenérům, rodičům a hráčům děkujeme za podporu a předvedený výkon.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů