2013

Autor: Redakce

rubrika: Krátké zprávy

2233zobrazení

O výsledku přípravného zápasu se rozhodlo ve druhém poločase, kdy na straně hostů byla jednoznačně lepší fyzická připravenost a širší kádr hráček na střídání.

Sparta si v začátku utkání počínala velice dobře a po sérii rychlých protiútoků a dobrého zakončení ze střední vzdálenosti a po spolupráci mezi pivoty vyhrála první dějství 21:17.

Ve druhé čtvrtině, se do problémů s osobními chybami dostala Homolová a rotace v sestavě, která není ještě příliš sehraná se začala projevovat na kvalitě hry. Přesto se sparťankám dařilo ještě v poločase držet překvapivý výsledek.

Po pauze postupně získávali hostující hráčky kontrolu nad zápasem a druhý poločas, ve ketrém přidali i řadu úspěšných tříbodových pokusů vyhráli rozdíleme 26 bodů.

Střelci Sparty:

Hrabáková 12, Běhalová 14, Váchová 9, Skutilová 7, Nováčková 3, Mervínská 2, Krobová 2, Malinová 2, Homolová 9

Sparta se o víkendu v sobotu 14. září představí ve dvou přípravných zápasech na Aritmě Praha. Stejný počet zápasů čeká proti družstvům Aritmy i sparťanské béčko.