rubrika: Reportáže

4254zobrazení

Sparta se jako třetí nejúspěšnější tým základní části postavila o víkendu Basketbalové Akademii i druhému celku tabulky Valosunu Tišnov.

Zatímco Akademie se v Hloubětíně představila bez hostojící Muchové, zraněné Novákové a Šmídková zasáhla až v závěru, Valosun dorazil se všemi posilami ze soupisky ŽBL.

Přes rozdíly v aktulním složené družstev soupeřů měla utkání stejný průběh i závěr.

Domácí hráčky se brzy na začátku utkání ujaly až dvouciferného vedení, které díky vlastním chybám v rozehrávce a obraně dovolily soupeřkám do poločasu a nebo v druhém zápase během třetí čtvrtiny zlikvidovat a obrátit na svojí stranu.

Závěrečný nápor spaťankám nevyšel ani v jednom utkání, jeho výsledkem byla jen korekce výsledku.Sparta hlaně ve druhé půli nestačila na soupeřky kondičně a pohybem v útoku a obraně jednozančně zaostávala.K slabému hernímu projevu nepřidala ani bojovnost a bezkrevný výkon který stačit před koncem roku na hladká vítezství se Sokolem Pečky tentokrát body nepřinesl.

Sparta Praha - BA Sparta 74:79

(20:20 35:36 51:54); 14.01.2012 15:30; hala: Hala Hloubětín, Praha 9 -- technický zápis -- průběh utkání

body: Skutilová Eva 20, Opluštilová Kamila 14, Svobodová Kateřina 12, Běhalová Dominika 9, Váchová Kateřina 8, Gerhardová Blanka 6, Kohoutová Zuzana 5, Faflíková Tereza 0, Fejková Malgorzata 0, Hroudná Natálie 0, Koďousková Eva 0, Morris Rebecca D. 0 - ; střelba 3b.: 14/3:13/6 střelba 2b.: 34/18:34/17 TH: 36/29:37/27 doskoky: 29:19 chyby: 31:31; rozhodčí:Pospíchalová Lucie(3.5/1/---), Kesler Vladimír(4/1/---);

Sparta Praha
  min.   2b. 3b. TH   DU DO DC Bl   As M+ M-   F+ F-   Val b.

Sparta Praha - Valosun Tišnov 80:88

body: Opluštilová Kamila 24, Skutilová Eva 12, Gerhardová Blanka 11, Svobodová Kateřina 7, Kohoutová Zuzana 6, Váchová Kateřina 6, Běhalová Dominika 5, Koďousková Eva 5, Faflíková Tereza 2, Nováčková Hana 2, Fejková Malgorzata 0, Morris Rebecca D. 0 - Adamcová Beáta 17, Belanská Andrea 15, Vojtková Michaela 10, Vladíková Nikola 4; střelba 3b.: 14/4:11/1střelba 2b.: 48/25:56/33 TH: 26/18:25/19 doskoky: 35:24 chyby: 20:20; rozhodčí: Pospíchalová Lucie(2/1/---), Kesler Vladimír(2/1/---);

4 Koďousková E. 9:21   3/2 0/0 3/1   1 2 3 0   1 0 0   3 1   8 5
5 Kohoutová Z. 26:08   4/3 0/0 0/0   1 4 5 1   0 1 2   1 2   9 6
7 Nováčková H. 17:52   5/1 0/0 1/0   1 2 3 0   3 1 5   1 5   -5 2
9 Váchová K. 22:32   0/0 3/2 0/0   1 3 4 0   1 1 2   0 3   6 6
11 Svobodová K. 29:51   3/2 0/0 4/3   0 1 1 0   1 1 2   2 1   7 7
12 Skutilová E. 24:37   9/3 4/2 2/0   0 3 3 1   3 1 3   1 0   8 12
13 Opluštilová K. 21:59   15/8 0/0 9/8   6 3 9 0   1 1 2   7 4   28 24
14 Běhalová D. 23:51   2/2 5/0 1/1   1 2 3 0   2 0 3   2 2   2 5