2014

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

2758zobrazení

V sobotním utkání ve Strakonicích Béčko podlehlo vedoucímu týmu soutěže 50:33. I přes poměrně dobrou obranu se hráčky znovu trápily v útoku, o čemž svědčí i pouhých 33 vstřelených bodů.  Po sobotní prohře však celý tým věřil v nedělní výhru.

V neděli vstoupilo Béčko do utkání dobře a na palubovce Plzně byla zpočátku Sparta lepším týmem. Ve druhé čtvrtině se podařilo soupeři dotáhnout ve skóre a otočit ho ve svůj prospěch, k čemuž přispěla především dobrá střelba z dlouhé vzdálenosti.  Svůj náskok dokázaly soupeřky udržet a navíc ještě v poslední čtvrtině navýšit, kterou vyhrály 27:12. Béčko si tak odváží vysokou porážku 77:54.

Letošní bilance 3 výher a 9 porážek je bohužel dosti špatná a tým má rozhodně na víc. V nadcházejícím roce budeme doufat ve zlepšení a probojování se do horní části tabulky.