2014

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

2678zobrazení

K sobotnímu utkání nastoupily hráčky Sparty v poměrně útlém počtu, i tak ale věřily ve vítězství nad soupeřem v Mladé Boleslavi.

Začátek byl z naší strany až příliš vlažný a ve druhé minutě jsme prohrávaly již 10:2. Během dalších dvou minut jsme se však dokázaly zmátořit a stav otočit v náš prospěch. Již od začátku byla hra ponechána rozhodčími ve velmi tvrdém duchu, o čemž svědčí i malé množství odpískaných faulů a počet odstřílených trestných hodů.

Skóre se po celý zápas přelévalo ze strany na stranu a žádný z týmů nedokázal soupeři odskočit na vyšší bodový rozdíl. Utéci dokázaly až domácí 3 minuty před koncem, kdy na tabuli svítilo skóre 60:52. Tento hrozivý náskok jsme však dokázaly stáhnout pěknými kombinacemi pod košem a dvěma vstřelenými trojkami. Poslední útok jsme dokázaly ubránit a utkání dospělo do prodloužení.

V prodloužení se nám již bohužel nedařilo a vstřelily jsme pouze dva koše. Z Mladé Boleslavi si odvážíme porážku 70:66.

Statistiky:

min.   2b. 3b. TH   DU DO DC Bl   As M+ M-   F+ F-   Val b.
22 Brázdová L. 0:00   0/0 0/0 0/0   0 0 0 0   0 0 0   0 0   0 0

V neděli nás čekal námi velmi dobře známý soupeř z Liberce. V útoku se nám dařilo o něco více než v neděli, v obraně naopak daleko méně a soupeřkám jsme nechaly příliš mnoho prostoru.

Ze severu si odvážíme opět těsnou porážku 67:65. Do příštích utkání bude potřeba především zlepšit hru v obraně, což je vidět i z pohledu statistického (poměrně vysoký počet obdržených bodů).