Vítězný víkend béčka na palubovkách soupeřů

2014

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

2120zobrazení

V sobotním utkání nás čekal doposud dobře hrající tým Aritmy (bilance 3 výher a 1 porážky). Do úvodních minut jsme však vlétly jako uragán a po pár minutách jsme měly na kontě desetibodové vedení. V rychlém přechodu do útoku jsme bohužel nedokázaly vydržet celý zápas a soupeřkám se neustále dařilo nás dotahovat a mazat náš mírný náskok.

Díky poměrně dobré obraně jsme však nedovolily zvrat v utkání a z Aritmy jsme si odnesly výhru 59:69.

Body: Krobová 23, Smrčková 14, Mervínská a Malinová 9, Hádková 7, Doležalová 4, Šimáková 3, Sedláčková, Koždoňová a Brázdová

SpartaB

V nedělním utkání sparťanky doslova přejely soupeřky z Kladna, kdy zvítězily rozdílem 40 bodů - 51:91.
Rozhodnuto bylo již po první čtvrtině, kterou vyhrály o 19 bodů. Klíčem k úspěchu zde byl někdy až neobvykle rychlý protiútok a dobrá spolupráce s podkošovými hráčkami.
I přes příznivý výsledek lze však hráčkám vytknout občasné polevení v obraně, kterého by se v příštích zápasech měly vyvarovat.

Body: Hádková 15, Smrčková a Sedláčková 14, Doležalová 12, Krobová 11, Malinová 10, Šimáková 7, Mervínská 6, Koždoňová 2, Brázdová.