Béčko v domácích utkáních úspěšné jen z poloviny

2013

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

2007zobrazení

Soupeř si zpočátku utkání udržoval náskok pár bodů, svými trestnými hody nás trestala především Medunová. Do vedení jsme se však dokázaly dostat ve druhém dějství a po poločasové přestávce jsme 10ti bodovou šňůrou dokázaly soupeři odskočit o 10 bodů.
Druhá polovina třetí čtvrtiny pro nás byla opět hluchým místem a za 5 minut jsme dokázaly skórovat pouze jednou. Protihráčky tak dostaly možnost náš náskok vymazat a ve vypjaté koncovce jsme bohužel nedokázaly soupeře z Ústí i přes dobrý výkon udolat.

Sparta Praha B vs. BK Sluneta Ústí nad Labem: 62:65

V neděli bylo na programu utkání proti BK Baník Most, který nám málem v minulém vzájemném klání přivodil infarkt v napínavé koncovce. Nyní jsme již nic takového nechtěly dopustit.
Vstup do utkání nám však příliš nevyšel a po první čtvrtině byl stav 10:16 pro Most. Nejdůležitějším úsekem utkání byla opět druhá polovina třetí čtvrtiny, ve kterém jsme rychlými protiútoky a úspěšnými střelami z dlouhé vzdálenosti dokázaly otočit průběh zápasu. Žádný infarktový závěr jsme tentokrát nedopustily a soupeřky z Mostu jsme dokázaly porazit devítibodovým rozdílem.

Sparta Praha B vs. BK Baník Most: 68:59