Vítězství nad Slovankou znamená pro Céčko konečné třetí místo!

2013

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

2163zobrazení

Závěrečné utkání letošní sezóny mají za sebou hráčky třetího sparťanského týmu. Na domácí palubovce dokázaly v odvetě porazit ambiciózní Slovanku 87:79, když o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. Výhra znamená konečné třetí místo v Pražském přeboru.

Sparta-C

Komentář trenérky Kotrbaté:

Slovanka se ze začátku ani nemusela příliš snažit. Naše hráčky zvládly hru za oba týmy. Co uhrály ve svůj prospěch, vzápětí "naházely" do rukou soupeřek. Kdybychom se vyvarovaly těchto chyb,byl by zápas od počátku jasný a prodloužení se nekonalo. Nakonec jsme prodloužení, i přes zvýšený tlak soupeřek v obraně, zvládly s přehledem. V zápase, který rozhodoval o konečném 3. místě v tabulce jsme tedy uspěly. Gratuluji!!!! Přiznám se, že jsem s tak dobrým výsledkem v letošním ročníku nepočítala. Chtěla bych poděkovat všem hráčkám, které se na tomto umístění podílely a přes zdravotní problémy a pracovní vytížení chodily na zápasy. A klobouk dolů před těmi, které měly i téměř 100% docházku na trénink. DĚKUJI !!!

BLC Praha C - Basket Slovanka 87:79