2012

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

1753zobrazení

V sobotu nás čekal soupeř Basketball Nymburk, který si v lize doposud udržel vyrovnanou bilanci (4 výhry, 4 porážky). Otázkou bylo, zda se dokážeme vypořádat s naším útlým počtem a urvat již šestou výhru v řadě. Úvod zápasu byl z naší strany dobrý a až do šesté minuty jsme si udržovali mírné vedení. Poté jsme nechali díky pár nepřesnostem v obraně i v útoku  soupeře "chytit slinu" a ten nás od té doby trestal svými úspěšnými nájezdy. Začali jsme se navíc ocitat v problémech s fauly, což nám v naší početní sestavě příliš do karet nehrálo. Po první polovině byl stav 30:44 pro Nymburk. Ve druhém poločase se nám již hráčky Nymburka dotáhnout nepodařilo a ve velmi tvrdém utkání jsme prohráli 56:73.

Statistiky:

min.   2b. 3b. TH   DU DO DC Bl   As M+ M-   F+ F-   Val b.
      100.0% 100.0% 60.0%

Naší nejlepší střelkyní byla v tomto zápase s 15 body Katrine Fjaerestad. Zde je její komentář k utkání:

I definitely see Nymburk as a team we should be able to beat on a better day. What is essential for this game is that we are lacking some of our tall players and therefor we are struggling with our defensive rebounding. We have some good periods were we play very well together, but we need to make these stretches longer. And I also think that this game gives us a heads up for what we need to be better at in future games to be able to compete with the top teams in this division.

Po první polovině soutěže jsme skončili na 2.místě se šesti výhrami a třemi porážkami.