Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

BLC Sparta Praha vs. Slovanka MB (ŽBL)

14
09
2012

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

1187zobrazení
male_no-picture.jpg

Sparta přivítá Slovanku MB s novým trenérem Tomášem Veselým ve čtvrtek 20.9.2012 od 19 ti hodin v nově zrekonstruované hale TJ Pankrác.

Účastník nejvyšší ženské basketbalové soutěže vyměnil před sezonou nejen trenéra, ale výrazné změny doznalo i složení družstva. Slovanka se rozhodla družstvo přebudovat a dát více šancí a prostoru mladým hráček.

„Chceme vycházet z naší filosofie Slovanky a sázet více na odchovankyně. Vždyť jenom v letošní sezoně byly starší i mladší dorostenky shodně druhé v české lize," říká Chmela, generální manažer klubu.

Hlavními oporami ale i nadále zůstávají hráčky, kterým se v předloňské sezoně podařilo získat fantastickou čtvrtou příčku v nabitém ligovém play off.

Sparta naopak představí vesměs hráčky, které se podíleli na na úspěšném barážovém vystoupení. I přes odchody zkušené Opluštilové a talentované Koďouskové bude mít Sparta snahu obhájit výsledek z posledního ročníku, kdy jí postup mezi elitu o vlásek unikl.

www.spartabasketbal.cz

 

BLC Sparta Praha - Slovanka MB

hale TJ, Pankrác, Lomnického 1, 140 00, Praha 4

datum: 20.09.2012  čas: 19:00   vstup : volný

 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů