Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Sparta vyzve v přípravě Athletes in Action (USA

20
08
2012

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

1102zobrazení
male_no-picture.jpg

Sparta Praha a Athletes in Action. Spojení s více jak deseti letou historií. Dalším dílem výměny zkušeností a konfrontací s americkým univerzitním basketbale bude přátelský zápas Sparty a AIA v 18 hodin na palubovce Aritmy Praha.

Cílem Athletes in Action v České republice není jen přátelské měření sil mezi výběrem univerzitních celků a domácími týmy ale i dlouhodobá práce se sportovci a veřejností.

Athletes in Action se snaží pomáhat  sportovcům České republiky. Vizí společnosti  je, aby sport byl pro všechny, kdo se mu chtějí věnovat, opravdu zábavný a obohacující, a aby také formoval charakter lidí.

AIA je mezinárodní křesťanská organizace, s cílem, aby i sport napomáhal tomu, aby se křesťanství stalo pro český národ opět přitažlivým.

V České republice působí AIA už více než 20 let a můžete se s ní setkat zejména na FTVS a ve sportovních klubech kde jsou zapojeni.

Sparta Praha s AIA prohlubuje kontakty více jak jednu dekádu. Za tu dobu se v dresu 23 násobného mistra ČR objevila řada hráček, které svým přístupem a obětavostí přispívali k dobrému jménu Sparty a propagaci AIA v ČR.

Jedním z vrcholů spolupráce byl pak společně organizovaný zájezd do USA v roce 2006.

Ve Spartě se v různých obdobích objevily hráčky Erin Olson, Jessica Stratton, Kelsey Keizer a jako poslední Beca Morris. Každá zvlášt se pak zapsala do historie Sparty.

www.athletes.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů