Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

O víkendu míří do Prahy nováček z Krnova a loni zachráněná Ostrava

14
11
2011

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

6470zobrazení
male_no-picture.jpg

Už jen tři zápasy chybí do poloviny základní části I.ligy žen.Mimo dvojičku se Sokolem Pečky čeká Spartu už jen utkání se severomorvaskými celky.

SBŠ Ostrava, má v tabulce stejně bodů jako domácí Sparta.Za čtyři výhry a stejný počet proher jí patří společně s Ladies dělené 6-7 místo.Zápas slibuje napínavou podívanou.Domácí sparťanky chtějí prodloužit a natáhnout vítěznou sérii a přiblížit se týmům v první čtyřce na které aktuálně ztrácí jedno vítězství.

Ostrava zase díky výhře může vstoupit do druhé části soutěže s klidnějším pocitem.Díky výhře by se jí podařilo odpoutat se od celků ze spodní části tabulky.Tam loni ambiciozní družstvo uvízlo a od sestupu Ostravu zachránily jen administrativní změny přijaté v průběhu soutěže.

Obě družstva disponují kvalitním a širokým kádrem.

Hostující Ostravu táhne bodově Minarovičová, Kuboňová, Verlíková a Pustějovská.Právě tato čtveřice se stará o největší bodové příděly pro soupeře.

Sparta se proti SBŠ Ostrava postaví v sobotu 19.11.2011 v 17 hodin v hale Hloubětín.

Severomoravské dvojkolo uzavře nedělní zápas s nováčkem soutěže.Basketbalistky Lokomotivy Krnov se představí proti Spartě Praha od 11 hodin.

Loňský vítěz třetí ligy a baráže s Ústín nad Labem se do národní ligy vrací po dlouhých letech.Jako nováčkovi se hráčkám Lokomotivy podařilo nasbírat 2 výhry a 6 porážek.

První a překvapivou získlay hráčky kolem ligistky Hradilové překvapivě proti Basketbalové Akademii, na druhou si pak musely dlouho počkat až do zápasu s SK UP Olomouc.

Sparta Praha vs.Lokomotiva Krnov neděle 20.11.2011 v 11 hodin v hale Hloubětín

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů