Sparta Praha Basketbal - Oficiální web basketbalové Sparty Praha

Sparta opět míří na Moravu, tentokrát severní

05
10
2012

Autor: Redakce

rubrika: Krátké zprávy

1288zobrazení
male_no-picture.jpg

Spartě před 14 dny úplně nevyšel úvod do sezony. V obou svých vystoupeních na palubovce soupeřů prohrála. Z Tišnova, kde svoje zápasy hraje rezerva brněnského Valosunu odvezla po vyrovnaném zápase prohru o dva body, v Brně se jí dařilo o poznání hůře, když opět proti rezervě družstva ŽBL tentokrát ve finále ztrácela 14 bodů.

Šanci napravit výsledky s moravskými družstvy mají sparťanky už o tomto víkendu. Ke svým zápasům zajíždějí tentokrát do Ostravy a Krnova.

V loňské sezoně se hráčkám z hlavního města venkovní vystoupení proti těmto soupeřům nepovedla a Sparta je obě i když v dramatických a divácky zajímavých utkání prohrála. Doma pak dokázala porážky vrátit i s úroky.

V sériích se čeká na prolomení domácího prostředí a Sparta bude mít první break ball na své straně. I když o víkendu nemůže počítat s plnou sestavou, odhodlání uspět svěřenkyním trenérů Petržely a Faflíka nechybí.

Trenéra Josefa Petrželu, čeká v premiéře na lavičce Sparty tvrdý oříšek. Jak se bude jemu i Spartě dařit sledujte na stránkách ČBF v on line video i textových přenosech.

 

6.10.2012 SBŠ Ostrava - BLC Sparta Praha

16:30 hodin

7.10.2012 Lokomotiva Krnov - BLC Sparta Praha

10:00

 

www.spartabasketbal.cz

 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů