2012

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

1406zobrazení

V sobotním utkání nastoupily naše ženy "B" proti družstvu TJ Šumperk, které v sezoně prohrálo doposud pouze jednou, a proto byl také očekáván lítý boj. Vstup do utkání byl z naší strany poněkud rozpačitý, ale rozhodně se našim holkám nedalo upřít nasazení a chuť do hry. Po první čtvrtině byl stav 16:12 pro Šumperk, na začátku druhého dějství pak přišla z naší strany šňůra 8 bodů a vedení bylo na naší straně. Do konce poločasu se skóre neustále přelévalo a z první půle jsme odcházeli pouze s dvoubodovým náskokem. Ve druhé půli se nám začala dařit střelba, přidali jsme koše z rychlých protiútoků po kvalitní defenzivě, a i přes diváckou kulisu připomínající utkání extraligového hokeje, jsme si úspěšně dokázali kontrolovat vedení až do samého závěru utkání a zvítězit rozdílem 9 bodů - 64:55

0:00   20/20 2/2 36/18   0 0 0 0

V neděli nás čekal papírově slabší soupeř SBŠ Ostrava "B", který ze sedmi utkání dokázal vyhrát pouze jedno. Tento fakt možná nechal naše ženy myšlenkami ještě v posteli a v prvních dvou čtvrtinách jsme tahali za kratší konec. Ostravské záloze se dařilo proměňovat rychlé protiútoky a po první půli se ujala vedení 37:30. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi koncentrovaně a díky pěkným kombinacím v útoku jsme se ujali mírného vedení. To mělo být díky nepřesnostem v zápisu oficiálně vyšší, než svítilo na tabuli, ale i tak jsme v kvalitní hře dokázali pokračovat i nadále a utkání jsme dotáhli do vítězného konce - 74:65