2011

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

8681zobrazení

Hráčky Sparty vstoupily do nedělního utkání lépe, rychlé akce znamenaly brzké vedení 6:0. Středočešky si však úvod utkání utéct nenechaly a postupem času vyrovnaly hru. Zlepšený výkon domácích poté poznamenala zejména druhá čtvrtina utkání, ve které sparťanky propadly a již nedokázaly zápas zvrátit ve svůj prospěch. Utkání v tu chvíli hodně připomínalo včerejší derby s Aritmou. Domácí hráčky ještě dokázaly vykřesat jiskru naděje, když snížily v závěrečné čtvrtině rozdíl na 10 bodů. Jejich snažení však mimo jiné srážely nepřesné trestné hody, a tak si Kralupy nakonec odvážejí vítězství 55:67.