Sparťanské Céčko po čtyřech prohrách opět vítězně!

2013

Autor: Redakce

rubrika: Reportáže

1486zobrazení

Sparťanky v Pražském přeboru opět vítězí! Čtyřzápasovou sérii proher prolomily až proti Sokolu Dolní Počernice A, aby pak navázaly na úspěch také v utkání proti družstvu WBK Babynec.

Komentář Báry Touškové:

Snaživým dorostenkám ze SoDoPo jsme chtěly vrátit prohru o bod z jejich palubovky. To se nám povedlo, nicméně o pohledný basket se nejednalo. Rozhodčí také neměli svůj den a tak bych tento zápas označila za neuvěřitelně zoufalý. Po všech stránkách..

Zápas proti Babynci není nikdy jednoduchý a navíc vždy pěkně bolí. V prvních minutách jsme nehrály špatně, vedly jsme 10:3, ale pak to začalo. Naše hloupé ztráty a z toho proměněné rychlé protiútoky Babynce. Nezmohly
jsme se na žádný odpor, to už bylo skóre 13:19. Babynec trefoval šťastné střely a my jsme se nemohly trefit vůbec. Rozjeté soupeřky jsme přibrzdily až zónovou obranou do druhého poločasu. Díky zlepšenému doskoku a zvýšené bojovnosti jsme otočily stav z 23:32 na 44:38. Tento náskok jsme již udržovaly, kaňkou pak byla obdržená trojka v poslední vteřině...

BLC Praha C - Sokol Dolní Počernice A 70:62