2011

Autor: Redakce

rubrika: Pozvánky

9346zobrazení

Basketbalistky Sparty čekají o víkendu první dva zápasy nového ročníku 1. ligy žen. V prvním utkání vyzvou svěřenkyně Vladimíry Běhalové v pražském derby Aritmu Praha. Ta se minulý ročník potýkala s problémy v sestupových vodách, ale i přes nevydařenou sezónu nakonec v 1. lize zůstává. Zápasy s tímto soupeřem jsou vždy vyrovnané a napínavé. V minulém ročníku oba kluby zvítězily na palubovkách soupeře, když nejprve Sparta podlehla doma v prodloužení Aritmě 55:57, aby pak v odvetném utkání zvítězila na Červeném vrchu 61:67. První letošní derby můžete shlédnout ve sportovním areálu Hloubětín v sobotu 24. 9. 2011 od 17:00.

Také druhé utkání slibuje vyrovnaného soupeře. V neděli ráno přivítá Sparta na své palubovce od 10:00 Junior Kralupy. Středočešky se vždy pohybují v horní polovině tabulky a letošní rok budou chtít na své výkony dozajista navázat. Bilance vzájemných zápasů z minulého ročníku je rovněž vyrovnaná 1:1. V prvním utkání na Vyšehradě Sparta uspěla a porazila Kralupy 85:74, na domácí palubovce však Junior dokázal sparťankám porážku oplatit a vyhrál po prodloužení o bod 79:78.

Pokud chcete podpořit Spartu, přijďte o víkendu do haly ve sportovním areálu Hloubětín - Hloubětínská 80/32, 198 00 Praha 9.